x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
0 Yorum

Kuşburnu Kremi (Doğal Vazelin) 30 ml.

120,00 TL
120,00 TL

NAR ÇEKİRDEĞİ YAĞLI KUŞBURNU KREMİ PROSPEKTÜS

1. NAR ÇEKİRDEĞİ YAĞLI KUŞBURNU KREMİ NEDİR?

2. NAR ÇEKİRDEĞİ YAĞLI KUŞBURNU KREMİ NE İÇİN KULLANILIR?

3. NAR ÇEKİRDEĞİ YAĞLI KUŞBURNU KREMİ NASIL KULLANILIR?

4. UYARILAR

 

1. NAR ÇEKİRDEĞİ YAĞLI KUŞBURNU KREMİ NEDİR?

Evvahe Doğal Nar Çekirdeği Yağlı Kuşburnu Kremi, içeriğindeki çok çeşitli bitkisel kaynaklardan elde edilmiş olan tamamen doğal ve en kaliteli yağlardan size özel olarak formüle edilmiş olan bakım kremidir.  

 

İçindekiler:  Cocos Nucifera Oil (Hindistan Cevizi Yağı), Beeswax (Balmumu), Hypericum Perforatum Oil (Kantaron Yağı), Sesamum Indicum Seed Oil (Susam Yağı), Rosa Canina Fruit Oil (Kuşburnu Yağı), Punica Granatum Oil (Nar Çekirdeği Yağı).

 

2. NAR ÇEKİRDEĞİ YAĞLI KUŞBURNU KREMİ NE İÇİN KULLANILIR?

Evvahe Doğal Nar Çekirdeği Yağlı Kuşburnu Kremi, harici olarak kullanılır. Elinizdeki bu Nar Çekirdeği Yağlı Kuşburnu Kremi yazın nemini kaybetmiş ve kışın soğuk havaya maruz kalmış cildinizin kurumasını engelleyerek nem dengesini korur. Kuruluktan kaynaklanan kırışıklıkların önlenmesine yardımcı olur. Cildinizi nemlendirerek yumuşatır.

 

3. NAR ÇEKİRDEĞİ YAĞLI KUŞBURNU KREMİ NASIL KULLANILIR?

Evvahe Doğal Nar Çekirdeği Yağlı Kuşburnu Kremi, vücudunuzu daha iyi nemlendirebilmek için en doğru zaman olan duş sonrası kullanılması önerilir. Özellikle sıcak bir duş sonrası tüm vücudunuza uygulamanız vücudunuzun kaybettiği nemi geri kazanmasını sağlar. Özellikle kış mevsiminde her duş sonrası uygulanması önerilir.

 

4. UYARILAR

Beklenmeyen herhangi bir etki görüldüğünde eczacı ya da hekime başvurulmalıdır.
Ürünlerimiz doğal ve organik yağlarla formüle edilmiş olsa da, alerjik reaksiyon gelişebileceği unutulmamalıdır. Bu durumlarda kullanılan bölge bol su ile yıkanmalı ve ürünün kullanımı bırakılmalıdır.
Herhangi bir cilt bakım ürünü kullanmadan önce cilt alerji testi yapmanızı öneririz: Üründen 1 miktar dirseğinizin iç kısmına uygulayınız ve alerjik reaksiyon olmadığını doğrulamak için 24 saat bekleyin.
Bu bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde tıbbi bilgi veya tıbbi tavsiye teşkil etmez.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.