x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
0 Yorum

HAVA CİVA KREMİ

110,00 TL
110,00 TL

HAVA CİVA KREMİ PROSPEKTÜS

1. HAVA CİVA KREMİ NEDİR?

2. HAVA CİVA KREMİ NE İÇİN KULLANILIR?

3. HAVA CİVA KREMİ NASIL KULLANILIR?

4. UYARILAR

 

1. HAVA CİVA KREMİ NEDİR?

Evvahe Doğal Hava Civa Kremi, içeriğindeki çok çeşitli bitkisel kaynaklardan elde edilmiş olan tamamen doğal ve en kaliteli yağlardan size özel olarak formüle edilmiştir.  

 

İçindekiler: Olea europaea fruit oil (Zeytin yağı), Beewax (Balmumu), Hypericumperforatum oil (Kantaron yağı), Alkanna tinctoria root extract (Hava civa otu).

 

2. HAVA CİVA KREMİ NE İÇİN KULLANILIR?

Evvahe Doğal Hava Civa kremi, harici olarak kullanılır. Elinizdeki bu Hava Civa Kremisize özel olarak formülize edilmiştir, bitkisel içeriği ile kuru cildinize bakım yapar. Doğaliçeriği ile size zarar vermeden hayat kalitenizi arttırır.

3. HAVA CİVA KREMİ NASIL KULLANILIR?

Evvahe Doğal Hava Civa kremi, istenen hedef bölgeye az miktarda sürülür. İhtiyaç duyuldukça tekrar sürülerek, tazelenebilir.

 

4. UYARILAR

Beklenmeyen herhangi bir etki görüldüğünde eczacı ya da hekime başvurulmalıdır.
Ürünlerimiz doğal ve organik yağlarla formüle edilmiş olsa da, alerjik reaksiyon gelişebileceği unutulmamalıdır. Bu durumlarda kullanılan bölge bol su ile yıkanmalı ve ürünün kullanımı bırakılmalıdır.
Herhangi bir cilt bakım ürünü kullanmadan önce cilt alerji testi yapmanızı öneririz: Üründen 1 miktar dirseğinizin iç kısmına uygulayınız ve alerjik reaksiyon olmadığını doğrulamak için 24 saat bekleyin.
Bu bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde tıbbi bilgi veya tıbbi tavsiye teşkil etmez.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.