x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
100.0 Ortalama Puan
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
2 Yorum

KANTARON YAĞI (100 ML)

135,00 TL
135,00 TL

KANTARON YAĞI PROSPEKTÜS

1. KANTARON YAĞI NEDİR?

2. KANTARON YAĞI NE İÇİN KULLANILIR?

3. KANTARON YAĞI NASIL KULLANILIR?

4. UYARILAR

 

1. KANTARON YAĞI NEDİR?

Evvahe Doğal Kantaron Yağı, sarı kantaron çiçeklerinin saf zeytinyağında demlenmesi (maserasyon) ile elde edilmektedir. Yapımında kullanılan kantaron çiçeklerine bağlı olarak rengi koyu kırmızıdan kahverengi kırmızıya kadar değişiklik gösterebilmektedir.İçerisinde herhangi bir katkı maddesi, yapay renk verici mevcut değildir.

 

İçerik: %100 Maserasyon Kantaron Yağı

 

2. KANTARON YAĞI NE İÇİN KULLANILIR?

Evvahe Doğal Kantaron Yağı, harici ve dahili olarak kullanılabilir. Ciltte meydana gelen yaralanmalarda ve çiziklerde onarıcı etkisi vardır. Cilt bakımını sağlar ve cilt problemlerinde yardımcı olur. Cilt tahribatlarında bariyer görevi görür.

 

3. KANTARON YAĞI NASIL KULLANILIR?

Evvahe Doğal Kantaron Yağı, uygulanmak istenen bölgeye ince bir tabaka halinde sürülür. Sürüldükten sonra cildinizi birkaç saat boyunca direkt güneş ışığına maruz bırakmamanız önerilir. Cildin güneşe ve UV ışınlarına karşı hassasiyetini arttırabileceğinden cildinizde güneş lekesi oluşumuna sebep olabilir.

 

4. UYARILAR

Beklenmeyen herhangi bir etki görüldüğünde eczacı ya da hekime başvurulmalıdır.
Ürünlerimiz doğal ve organik yağlarla formüle edilmiş olsa da, alerjik reaksiyon gelişebileceği unutulmamalıdır. Bu durumlarda kullanılan bölge bol su ile yıkanmalı ve ürünün kullanımı bırakılmalıdır.
Herhangi bir cilt bakım ürünü kullanmadan önce cilt alerji testi yapmanızı öneririz: Üründen 1 damla dirseğinizin iç kısmına uygulayınız ve alerjik reaksiyon olmadığını doğrulamak için 24 saat bekleyin.
Bu bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde tıbbi bilgi veya tıbbi tavsiye teşkil etmez.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.