x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
0 Yorum

Nemlendirici Krem (100Ml)

199,75 TL
199,75 TL

NEMLENDİRİCİ KREM PROSPEKTÜS

1. NEMLENDİRİCİ KREM NEDİR?

2. NEMLENDİRİCİ KREM NE İÇİN KULLANILIR?

3. NEMLENDİRİCİ KREM NASIL KULLANILIR?

 

1. NEMLENDİRİCİ KREM NEDİR?

Evvahe Doğal Nemlendirici Krem, içeriğindeki çok çeşitli bitkisel kaynaklardan elde edilmiş olan tamamen doğal ve en kaliteli yağlardan size özel olarak formüle edilmiştir.  

 

İçindekiler:  Cocos nucifera oil (Hindistan cevizi yağı), Olea europea fruit oil(Zeytinyağı), Beeswax (Balmumu), Alkanna tinctoria root extract (Hava civa otu)

 

2. NEMLENDİRİCİ KREM NE İÇİN KULLANILIR?

Evvahe Doğal Nemlendirici Krem, harici olarak kullanılır. Elinizdeki bu nemlendirici krem yazın nemini kaybetmiş ve kışın soğuk havaya maruz kalmış cildinizin kurumasını engelleyerek nem dengesini korur. Kuruluktan kaynaklanan kırışıklıkların önlenmesine yardımcı olur. Bebeklerde bile kullanılabilecek formdaki doğal yapısı ile bebek bezi sebepli meydana gelen kızarıklıklara iyi gelir ve hedef bölgeyi nemlendirerek bakım yapar.

 

3. NEMLENDİRİCİ KREM NASIL KULLANILIR?

Evvahe Doğal Nemlendirici Krem, vücudunuzu daha iyi nemlendirebilmek için en doğru zaman olan duş sonrası kullanılması önerilir. Özellikle sıcak bir duş sonrası tüm vücudunuza uygulamanız vücudunuzun kaybettiği nemi geri kazanmasını sağlar. Özellikle kış mevsiminde yetişkinlerde ve çocuklarda her duş sonrası uygulanması, Bebeklerde ise her bez değişiminde kullanılması önerilir.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.