x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
0 Yorum

MENEKŞE YAĞLI BEBEK BAKIM KREMİ

140,00 TL
140,00 TL

MENEKŞE YAĞLI BEBEK BAKIM KREMİ PROSPEKTÜS

1. MENEKŞE YAĞLI BEBEK BAKIM KREMİ NEDİR?

2. MENEKŞE YAĞLI BEBEK BAKIM KREMİ NE İÇİN KULLANILIR?

3. MENEKŞE YAĞLI BEBEK BAKIM KREMİ NASIL KULLANILIR?

4. UYARILAR

 

1. MENEKŞE YAĞLI BEBEK BAKIM KREMİNEDİR?

Evvahe Doğal Menekşe Yağlı Bebek Bakım Kremi, içeriğindeki çok çeşitli bitkisel kaynaklardan elde edilmiş olan tamamen doğal ve en kaliteli yağlardan bebeğinize özel olarak formüle edilmiştir.  

 

İçindekiler:  Butyrospermum parkii Butter (Shea yağı), Cocos nucifera oil (Hindistan cevizi yağı), Prunus armeniaca kernel oil (Kayısı çekirdeği yağı), Beeswax (Balmumu), Viola odorata oil (Menekşe yağı).

 

2. MENEKŞE YAĞLI BEBEK BAKIM KREMİ NE İÇİN KULLANILIR?

Evvahe Doğal Menekşe Yağlı Bebek Bakım Kremi, harici olarak kullanılır. Elinizdeki bu Menekşe Yağlı Bebek Bakım Kremi %100 doğal ve bitkisel içeriği sayesinde hassas ve narin bebeklerinizin cildini nemlendirerek yumuşamasına yardımcı olur ve bakım yapar.

 

3. MENEKŞE YAĞLI BEBEK BAKIM KREMİ NASIL KULLANILIR?

Evvahe Doğal Menekşe Yağlı Bebek Bakım Kremi, temiz bölgeye parmak ucunuza nohuttan küçük miktarda alarak masaj yaparak uygulayınız.

4. UYARILAR

Beklenmeyen herhangi bir etki görüldüğünde eczacı ya da hekime başvurulmalıdır.
Ürünlerimiz doğal ve organik yağlarla formüle edilmiş olsa da, alerjik reaksiyon gelişebileceği unutulmamalıdır. Bu durumlarda kullanılan bölge bol su ile yıkanmalı ve ürünün kullanımı bırakılmalıdır.
Herhangi bir cilt bakım ürünü kullanmadan önce cilt alerji testi yapmanızı öneririz: Üründen 1 miktar dirseğinizin iç kısmına uygulayınız ve alerjik reaksiyon olmadığını doğrulamak için 24 saat bekleyin.
Bu bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde tıbbi bilgi veya tıbbi tavsiye teşkil etmez.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.