x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
0 Yorum

Karanfil (Ferahlatıcı Koku) Krem (40ml)

98,50 TL
98,50 TL

KARANFİL KREMİ PROSPEKTÜS

1. KARANFİL KREMİ NEDİR?

2. KARANFİL KREMİ NE İÇİN KULLANILIR?

3. KARANFİL KREMİ NASIL KULLANILIR?

4. UYARILAR

 

1. KARANFİL KREMİ NEDİR?

Evvahe Doğal Karanfil Kremi, içeriğindeki çok çeşitli bitkisel kaynaklardan elde edilmiş olan tamamen doğal ve en kaliteli yağlardan size özel olarak formüle edilmiştir.  

 

İçindekiler: Cocos nucifera oil (Hindistan cevizi yağı), Hypericum perforatum oil(Kantaron yağı), Beeswax (Balmumu), Rosmarinus officinalis leaf oil (Biberiye yağı), Citrus limon peel oil (Limon yağı), Mentha piperita oil (Nane yağı), Eucalyptus globulusleaf oil (Okaliptus yağı), Eugenia caryophyllata bud oil (Karanfil yağı), Turpentine(Çam terebentin yağı), Alkanna tinctoria root extract (Hava civa otu), Citral, D-limonene, Linalool, Citronellol.

 

2. KARANFİL KREMİ NE İÇİN KULLANILIR?

Evvahe Doğal Karanfil Kremi, harici olarak kullanılır. Elinizdeki bu Karanfil Kremisize özel olarak formülize edilmiştir, cildinizi yumuşatarak rahatlatır. Doğal içeriği ile size zarar vermeden hayat kalitenizi arttırır.

 

3. KARANFİL KREMİ NASIL KULLANILIR?

Evvahe Doğal Karanfil kremi, istenen hedef bölgeye az miktarda sürülür. Temiz cilt üzerine yeterli miktarda alınan krem emilimi sağlanıncaya kadar masaj yapılarak uygulanır. İhtiyaç duyuldukça tekrar sürülerek, tazelenebilir.

 

4. UYARILAR

Beklenmeyen herhangi bir etki görüldüğünde eczacı ya da hekime başvurulmalıdır.
Ürünlerimiz doğal ve organik yağlarla formüle edilmiş olsa da, alerjik reaksiyon gelişebileceği unutulmamalıdır. Bu durumlarda kullanılan bölge bol su ile yıkanmalı ve ürünün kullanımı bırakılmalıdır.
Herhangi bir cilt bakım ürünü kullanmadan önce cilt alerji testi yapmanızı öneririz: Üründen 1 miktar dirseğinizin iç kısmına uygulayınız ve alerjik reaksiyon olmadığını doğrulamak için 24 saat bekleyin.
Bu bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde tıbbi bilgi veya tıbbi tavsiye teşkil etmez.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.