x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
0 Yorum

Niaouli Yağlı Dış Genital Bölge Bakım Kremi 30ml.

135,00 TL
135,00 TL

NİAOULİ YAĞLI GENİTAL BÖLGE BAKIM KREMİ PROSPEKTÜS

1. NİAOULİ YAĞLI GENİTAL BÖLGE BAKIM KREMİ NEDİR?

2. NİAOULİ YAĞLI GENİTAL BÖLGE BAKIM KREMİ NE İÇİN KULLANILIR?

3. NİAOULİ YAĞLI GENİTAL BÖLGE BAKIM KREMİ NASIL KULLANILIR?

4. UYARILAR

 

1. NİAOULİ YAĞLI GENİTAL BÖLGE BAKIM KREMİ NEDİR?

Evvahe Doğal Niaouli Yağlı Genital Bölge Bakım Kremi, içeriğindeki çok çeşitli bitkisel kaynaklardan elde edilmiş olan tamamen doğal ve en kaliteli yağlardan size özel olarak formüle edilmiştir.  

 

İçindekiler:  Cocos nucifera oil (Hindistan cevizi yağı), Butyrospermum parkii Butter(Shea yağı), Olea europaea fruit oil (Zeytinyağı), Rosmarinus Officinalis Leaf Oil(Biberiye yağı), Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (Çay ağacı yağı), Melaleuca ViridifloraLeaf Oil (Niaouli yağı).

 

2. NİAOULİ YAĞLI GENİTAL BÖLGE BAKIM KREMİ NE İÇİN KULLANILIR?

Evvahe Doğal Niaouli Yağlı Genital Bölge Bakım Kremi, harici olarak kullanılır. Elinizdeki bu Niaouli Yağlı Genital Bölge Bakım Kremi %100 bitkisel içerikli formülasyonu sayesinde dış genital bölgedeki istenmeyen kokuların önlenmesine yardımcı olur. Doğal içeriği ile size zarar vermeden hayat kalitenizi arttırır.

 

3. NİAOULİ YAĞLI GENİTAL BÖLGE BAKIM KREMİ NASIL KULLANILIR?

Evvahe Doğal Niaouli Yağlı Genital Bölge Bakım Kremi, temizlenmiş genital bölgeye parmak ucuna nohut tanesi kadar alarak sürünüz. Gün içerisinde ihtiyaç duyuldukça tekrar sürülebilir.

4. UYARILAR

Beklenmeyen herhangi bir etki görüldüğünde eczacı ya da hekime başvurulmalıdır.
Ürünlerimiz doğal ve organik yağlarla formüle edilmiş olsa da, alerjik reaksiyon gelişebileceği unutulmamalıdır. Bu durumlarda kullanılan bölge bol su ile yıkanmalı ve ürünün kullanımı bırakılmalıdır.
Herhangi bir cilt bakım ürünü kullanmadan önce cilt alerji testi yapmanızı öneririz: Üründen 1 miktar dirseğinizin iç kısmına uygulayınız ve alerjik reaksiyon olmadığını doğrulamak için 24 saat bekleyin.
Bu bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde tıbbi bilgi veya tıbbi tavsiye teşkil etmez.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.