x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
0 Yorum

Niaouli Yağı 10ML (%100 Saf uçucu yağ)

115,00 TL
115,00 TL

NİAOULİ UÇUCU YAĞI PROSPEKTÜS

1. NİAOULİ UÇUCU YAĞI NEDİR?

2. NİAOULİ UÇUCU YAĞI NE İÇİN KULLANILIR?

3. NİAOULİ UÇUCU YAĞI NASIL KULLANILIR?

4. UYARILAR

 

1. NİAOULİ UÇUCU YAĞI NEDİR?

Evvahe Doğal Niaouli Uçucu Yağı, Melaleuca viridiflora cinsi niaouli yapraklarınıngeleneksel yöntemlerle distilasyonu sonucu elde edilen katkısız, %100 saf niaouliyağıdır.

İçerik: %100 Niaouli Uçucu Yağı

2. NİAOULİ UÇUCU YAĞI NE İÇİN KULLANILIR?

Evvahe Doğal Niaouli Uçucu Yağı harici olarak kullanılabilir. Bir difüzör (hava yayıcı) yardımı ile püskürtüldüğünde ortamdan mikropların uzaklaştırılmasına yardımcı olur. Böcek ısırmalarında uygun bir sabit yağ ile seyreltilerek kullanılabilir.

 

3. NİAOULİ UÇUCU YAĞI NASIL KULLANILIR?

Evvahe Doğal Niaouli Uçucu Yağı, sabit yağ ile seyreltilerek uygulanmak istenen bölgeyeince bir tabaka halinde sürülür. Seyreltilerek özel amaçlı masaj yağı olarak da kullanılabilir.

 

4. UYARILAR

Beklenmeyen herhangi bir etki görüldüğünde eczacı ya da hekime başvurulmalıdır.
Ürünlerimiz doğal ve organik yağlarla formüle edilmiş olsa da, alerjik reaksiyon gelişebileceği unutulmamalıdır. Bu durumlarda kullanılan bölge bol su ile yıkanmalı ve ürünün kullanımı bırakılmalıdır.
Herhangi bir cilt bakım ürünü kullanmadan önce cilt alerji testi yapmanızı öneririz: Üründen 1 damla dirseğinizin iç kısmına uygulayınız ve alerjik reaksiyon olmadığını doğrulamak için 24 saat bekleyin.
Bu bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde tıbbi bilgi veya tıbbi tavsiye teşkil etmez.

 

PACKAGE INSERT (EN)

1. WHAT IS NIAOULI ESSENTIAL OIL?

2. WHAT IS NIAOULI ESSENTIAL OIL USED FOR?

3. HOW TO USE NIAOULI ESSENTIAL OIL?

4. WARNINGS

 

1. WHAT IS NIAOULI ESSENTIAL OIL?

Evvahe Doğal Niaouli Essential Oil is an additive-free, 100% pure niaouli oil obtained as a result of distillation of niaouli leaves of the genus Melaleuca viridiflora by traditionalmethods.  

Content: 100% Niaouli Essential Oil

2. WHAT IS NIAOULI ESSENTIAL OIL USED FOR?

Evvahe Doğal Niaouli Essential Oil can be used externally. When sprayed with the helpof a diffuser (air diffuser), it helps to remove microbes from the environment. It can be used by diluting with a suitable fixed oil for insect bites.

 

3. HOW TO USE NIAOULI ESSENTIAL OIL?

Apply a small diluted amount of Evvahe Doğal Niaouli Essential Oil, to the desired areain a thin layer. It can also be applied in diluted from as special massaging oil.

 

4. CAUTIONS

Consult a pharmacist or physician if any unexpected side effect occurs.
Even though our products are made with natural and organic oils, allergic reactions can occur.  In such cases, thoroughly wash the affected area with plenty of water and stop using the product.
Before using any skin care product, we recommend conducting a skin allergy test: Place one drop of the product on the inside of your elbow and wait 24 hours to see whether you have an allergic reaction.
This information is provided solely for informational purposes and does not constitute medical advice in any way.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.