x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
80.0 Ortalama Puan
 • 5
  0
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
1 Yorum

Uçucu Lavanta Yağı (10 ml)

195,00 TL
195,00 TL

LAVANTA UÇUCU YAĞI PROSPEKTÜS

1. LAVANTA UÇUCU YAĞI NEDİR?

2. LAVANTA UÇUCU YAĞI NE İÇİN KULLANILIR?

3. LAVANTA UÇUCU YAĞI NASIL KULLANILIR?

4. UYARILAR

 

1. LAVANTA UÇUCU YAĞI NEDİR?

Evvahe Doğal Lavanta Uçucu Yağı, Lavandula angustifolia cinsi lavanta çiçeklerinin geleneksel yöntemlerle distilasyonu sonucu elde edilen katkısız, %100 saf lavanta yağıdır.

İçerik: %100 Lavanta Uçucu Yağı

2. LAVANTA UÇUCU YAĞI NE İÇİN KULLANILIR?

Evvahe Doğal Lavanta Uçucu Yağı harici ve dahili olarak kullanılabilir. Bir difüzör(hava yayıcı) yardımı ile püskürtüldüğünde zihinsel stres ve yorgunluğun giderilesine yardımcı olur. Ayrıca bedeni rahatlatarak uykuya daha rahat geçilmesini sağlar. Banyo suyuna katılarak da kullanılabilir.

 

3. LAVANTA UÇUCU YAĞI NASIL KULLANILIR?

Evvahe Doğal Lavanta Uçucu Yağı, seyreltilerek uygulanmak istenen bölgeye ince bir tabaka halinde sürülür. Dahilen kullanımda mutlaka su ile seyreltilmelidir. Yastığın yüzünüzden uzak bir noktasına birkaç damla lavanta uçucu yağı damlatıldığında uykuya daha rahat geçilmesini sağlar.

 

4. UYARILAR

Beklenmeyen herhangi bir etki görüldüğünde eczacı ya da hekime başvurulmalıdır.
Ürünlerimiz doğal ve organik yağlarla formüle edilmiş olsa da, alerjik reaksiyon gelişebileceği unutulmamalıdır. Bu durumlarda kullanılan bölge bol su ile yıkanmalı ve ürünün kullanımı bırakılmalıdır.
Herhangi bir cilt bakım ürünü kullanmadan önce cilt alerji testi yapmanızı öneririz: Üründen 1 damla dirseğinizin iç kısmına uygulayınız ve alerjik reaksiyon olmadığını doğrulamak için 24 saat bekleyin.
Bu bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde tıbbi bilgi veya tıbbi tavsiye teşkil etmez.

 

PACKAGE INSERT (EN)

1. WHAT IS LAVENDER ESSENTIAL OIL?

2. WHAT IS LAVENDER ESSENTIAL OIL USED FOR?

3. HOW TO USE LAVENDER ESSENTIAL OIL?

4. WARNINGS

 

1. WHAT IS LAVENDER ESSENTIAL OIL?

Evvahe Doğal Lavender Essential Oil is an additive-free, 100% pure lavender oilobtained as a result of distillation of lavender flowers of the genus Lavandulaangustifolia by traditional methods.  

Content: 100% Lavender Essential Oil

2. WHAT IS LAVENDER ESSENTIAL OIL USED FOR?

Evvahe Doğal Lavender Essential Oil can be used internally and externally. Whensprayed with the help of a diffuser (air diffuser), it helps to relief stress and fatigue. Inaddition, it relaxes the body and provides a more comfortable sleep. It can also be addedto bath water.

 

3. HOW TO USE LAVENDER ESSENTIAL OIL?

Apply a small diluted amount of Evvahe Doğal Lavander Oil, to the desired area in a thin layer. For internal use, it must be diluted with water. Dropping a few drops of lavender essential oil on a pillow far from your face will make it easier to go to sleep.

 

4. CAUTIONS

Consult a pharmacist or physician if any unexpected side effect occurs.
Even though our products are made with natural and organic oils, allergic reactions can occur.  In such cases, thoroughly wash the affected area with plenty of water and stop using the product.
Before using any skin care product, we recommend conducting a skin allergy test: Place one drop of the product on the inside of your elbow and wait 24 hours to see whether you have an allergic reaction.
This information is provided solely for informational purposes and does not constitute medical advice in any way.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.