x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
0 Yorum

Okaliptus Yağı (10 ml)

149,75 TL
149,75 TL

OKALİPTUS UÇUCU YAĞI PROSPEKTÜS

1. OKALİPTUS UÇUCU YAĞI NEDİR?

2. OKALİPTUS UÇUCU YAĞI NE İÇİN KULLANILIR?

3. OKALİPTUS UÇUCU YAĞI NASIL KULLANILIR?

4. UYARILAR

 

1. OKALİPTUS UÇUCU YAĞI NEDİR?

Evvahe Doğal Okaliptus Uçucu Yağı, Eucalyptus globulus cinsi okaliptüs yapraklarının geleneksel yöntemlerle distilasyonu sonucu elde edilen katkısız, %100 saf okaliptusyağıdır.

İçerik: %100 Okaliptus Uçucu Yağı

2. OKALİPTUS UÇUCU YAĞI NE İÇİN KULLANILIR?

Evvahe Doğal Okaliptus Uçucu Yağı harici ve dahili olarak kullanılabilir. Seyreltilmiş okaliptus uçucu yağı masaj yağı olarak kullanılabilir. Bir difüzör (hava yayıcı) yardımı ile püskürtüldüğünde odanın havasını temizler ve zihni rahatlatır. Ayrıca ısırıcı böceklerin ortamdan uzaklaştırılmasına yardımcı olur. Banyo suyu olarak da kullanılabilir.

 

3. OKALİPTUS UÇUCU YAĞI NASIL KULLANILIR?

Evvahe Doğal Okaliptus Uçucu Yağı, seyreltilerek uygulanmak istenen bölgeye ince bir tabaka halinde sürülür. Dahilen kullanımda mutlaka su ile seyreltilmelidir.

 

4. UYARILAR

Beklenmeyen herhangi bir etki görüldüğünde eczacı ya da hekime başvurulmalıdır.
Ürünlerimiz doğal ve organik yağlarla formüle edilmiş olsa da, alerjik reaksiyon gelişebileceği unutulmamalıdır. Bu durumlarda kullanılan bölge bol su ile yıkanmalı ve ürünün kullanımı bırakılmalıdır.
Herhangi bir cilt bakım ürünü kullanmadan önce cilt alerji testi yapmanızı öneririz: Üründen 1 damla dirseğinizin iç kısmına uygulayınız ve alerjik reaksiyon olmadığını doğrulamak için 24 saat bekleyin.
Bu bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde tıbbi bilgi veya tıbbi tavsiye teşkil etmez.

 

PACKAGE INSERT (EN)

1. WHAT IS EUCALYPTUS ESSENTIAL OIL?

2. WHAT IS EUCALYPTUS ESSENTIAL OIL USED FOR?

3. HOW TO USE EUCALYPTUS ESSENTIAL OIL?

4. WARNINGS

 

1. WHAT IS EUCALYPTUS ESSENTIAL OIL?

Evvahe Doğal Eucalyptus Essential Oil is an additive-free, 100% pure eucalyptus oilobtained as a result of distillation of eucalyptus leaves of the genus Eucalyptus globulusby traditional methods.

Content: 100% Eucalyptus Essential Oil

2. WHAT IS EUCALYPTUS ESSENTIAL OIL USED FOR?

Evvahe Doğal Eucalyptus Essential Oil can be used internally and externally. Dilutedeucalyptus essential oil can be used as massage oil. When sprayed with the help of a diffuser (air diffuser), it cleans the air of the room and relaxes the mind. It also helps toremove biting insects from the environment. It can also be added to bath water.

 

3. HOW TO USE EUCALYPTUS ESSENTIAL OIL?

Apply a small diluted amount of Evvahe Doğal Eucalyptus Oil, to the desired area in a thin layer. For internal use, it must be diluted with water.

 

4. CAUTIONS

Consult a pharmacist or physician if any unexpected side effect occurs.
Even though our products are made with natural and organic oils, allergic reactions can occur.  In such cases, thoroughly wash the affected area with plenty of water and stop using the product.
Before using any skin care product, we recommend conducting a skin allergy test: Place one drop of the product on the inside of your elbow and wait 24 hours to see whether you have an allergic reaction.
This information is provided solely for informational purposes and does not constitute medical advice in any way.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.