x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
100.0 Ortalama Puan
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
1 Yorum

MENEKŞE YAĞLI CİLT ONARICI BAKIM KREMİ (BAYANLARA ÖZEL)

145,00 TL
145,00 TL

MENEKŞE YAĞLI CİLT ONARICI BAKIM KREMİ PROSPEKTÜS

1. MENEKŞE YAĞLI CİLT ONARICI BAKIM KREMİ NEDİR?

2. MENEKŞE YAĞLI CİLT ONARICI BAKIM KREMİ NE İÇİN KULLANILIR?

3. MENEKŞE YAĞLI CİLT ONARICI BAKIM KREMİ NASIL KULLANILIR?

4. UYARILAR

 

1. MENEKŞE YAĞLI CİLT ONARICI BAKIM KREMİ NEDİR?

Evvahe Doğal Menekşe Yağlı Cilt Onarıcı Bakım Kremi, içeriğindeki çok çeşitli bitkisel kaynaklardan elde edilmiş olan tamamen doğal ve en kaliteli yağlardan size özel olarak formüle edilmiştir.  

 

İçindekiler:  Butyrospermum parkii Butter (Shea yağı), Cocos nucifera oil (Hindistan cevizi yağı), Olea europaea fruit oil (Zeytin yağı), Beeswax (Balmumu), Lavandulaofficinalis flower oil (Lavanta yağı), Viola odorata oil (Menekşe yağı).

 

2. MENEKŞE YAĞLI CİLT ONARICI BAKIM KREMİ NE İÇİN KULLANILIR?

Evvahe Doğal Menekşe Yağlı Cilt Onarıcı Bakım Kremi, harici olarak kullanılır. Elinizdeki bu Menekşe Yağlı Cilt Onarıcı Bakım Kremi bitkisel içeriği ile cildinizi nemlendirerek onarılmasına yardımcı olur. İçeriğindeki esansiyel yağlar cildinizde hoş koku bırakır. Doğal içeriği ile size zarar vermeden hayat kalitenizi arttırır.

 

3. MENEKŞE YAĞLI CİLT ONARICI BAKIM KREMİ NASIL KULLANILIR?

Evvahe Doğal Menekşe Yağlı Cilt Onarıcı Bakım Kremi, gün içerisinde temiz bölgeye parmak ucunuza nohuttan küçük miktarda alarak masaj yaparak uygulayınız. Özellikle kış mevsiminde her gün kullanılması önerilir.

 

4. UYARILAR

Beklenmeyen herhangi bir etki görüldüğünde eczacı ya da hekime başvurulmalıdır.
Ürünlerimiz doğal ve organik yağlarla formüle edilmiş olsa da, alerjik reaksiyon gelişebileceği unutulmamalıdır. Bu durumlarda kullanılan bölge bol su ile yıkanmalı ve ürünün kullanımı bırakılmalıdır.
Herhangi bir cilt bakım ürünü kullanmadan önce cilt alerji testi yapmanızı öneririz: Üründen 1 miktar dirseğinizin iç kısmına uygulayınız ve alerjik reaksiyon olmadığını doğrulamak için 24 saat bekleyin.
Bu bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde tıbbi bilgi veya tıbbi tavsiye teşkil etmez.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.