x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
0 Yorum

Patchouli Yağı (10ml)

190,00 TL
190,00 TL

PATCHOULİ UÇUCU YAĞI PROSPEKTÜS

1. PATCHOULİ UÇUCU YAĞI NEDİR?

2. PATCHOULİ UÇUCU YAĞI NE İÇİN KULLANILIR?

3. PATCHOULİ UÇUCU YAĞI NASIL KULLANILIR?

4. UYARILAR

 

1. PATCHOULİ UÇUCU YAĞI NEDİR?

Evvahe Doğal Patchouli Uçucu Yağı, Pogostemon caplin cinsi patchouli yapraklarınıngeleneksel yöntemlerle distilasyonu sonucu elde edilen katkısız, %100 saf patchouliyağıdır.

İçerik: %100 Patchouli Uçucu Yağı

2. PATCHOULİ UÇUCU YAĞI NE İÇİN KULLANILIR?

Evvahe Doğal Patchouli Uçucu Yağı harici olarak kullanılabilir. Bir difüzör (hava yayıcı) yardımı ile püskürtüldüğünde ortamdan mikropların uzaklaştırılmasına yardımcı olur ve stresten arındırır. Elbise ve çamaşır dolaplarında kıyafetleri haşerelere karşı korumak için kullanılabilir.

 

3. PATCHOULİ UÇUCU YAĞI NASIL KULLANILIR?

Evvahe Doğal Patchouli Uçucu Yağı, sabit yağ ile seyreltilerek uygulanmak istenen bölgeye ince bir tabaka halinde sürülür. Problemli ciltlerde seyreltilerek masaj yağı olarak da kullanılabilir. Elbise dolaplarına mendile birkaç damla damlatılarak konulabilir.

4. UYARILAR

Beklenmeyen herhangi bir etki görüldüğünde eczacı ya da hekime başvurulmalıdır.
Ürünlerimiz doğal ve organik yağlarla formüle edilmiş olsa da, alerjik reaksiyon gelişebileceği unutulmamalıdır. Bu durumlarda kullanılan bölge bol su ile yıkanmalı ve ürünün kullanımı bırakılmalıdır.
Herhangi bir cilt bakım ürünü kullanmadan önce cilt alerji testi yapmanızı öneririz: Üründen 1 damla dirseğinizin iç kısmına uygulayınız ve alerjik reaksiyon olmadığını doğrulamak için 24 saat bekleyin.
Bu bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde tıbbi bilgi veya tıbbi tavsiye teşkil etmez.

 

PACKAGE INSERT (EN)

1. WHAT IS PATCHOULI ESSENTIAL OIL?

2. WHAT IS PATCHOULI ESSENTIAL OIL USED FOR?

3. HOW TO USE PATCHOULI ESSENTIAL OIL?

4. WARNINGS

 

1. WHAT IS PATCHOULI ESSENTIAL OIL?

Evvahe Doğal Patchouli Essential Oil is an additive-free, 100% pure patchouli oilobtained as a result of distillation of patchouli leaves of the genus Pogostemon caplin bytraditional methods.  

Content: 100% Patchouli Essential Oil

2. WHAT IS PATCHOULI ESSENTIAL OIL USED FOR?

Evvahe Doğal Patchouli Essential Oil can be used externally. When sprayed with thehelp of a diffuser (air diffuser), it helps to remove microbes from the environment andreliefs stress. It can be used in clothes and laundry cabinets for protection against pests.

 

3. HOW TO USE PATCHOULI ESSENTIAL OIL?

Apply a small diluted amount of Evvahe Doğal Patchouli Essential Oil, to the desiredarea in a thin layer. It can also be applied in diluted from by massaging for problematicskin. Drip a few drops on a handkerchief and place into the wardrobe.

 

4. CAUTIONS

Consult a pharmacist or physician if any unexpected side effect occurs.
Even though our products are made with natural and organic oils, allergic reactions can occur.  In such cases, thoroughly wash the affected area with plenty of water and stop using the product.
Before using any skin care product, we recommend conducting a skin allergy test: Place one drop of the product on the inside of your elbow and wait 24 hours to see whether you have an allergic reaction.
This information is provided solely for informational purposes and does not constitute medical advice in any way.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.