x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
0 Yorum

Limon Yağı (10ml.)

155,00 TL
155,00 TL

LİMON UÇUCU YAĞI PROSPEKTÜS

1. LİMON UÇUCU YAĞI NEDİR?

2. LİMON UÇUCU YAĞI NE İÇİN KULLANILIR?

3. LİMON UÇUCU YAĞI NASIL KULLANILIR?

4. UYARILAR

 

1. LİMON UÇUCU YAĞI NEDİR?

Evvahe Doğal Limon Uçucu Yağı, Citrus limon cinsi limon kabuklarının geleneksel yöntemlerle distilasyonu sonucu elde edilen katkısız, %100 saf limon yağıdır.

İçerik: %100 Limon Uçucu Yağı

2. LİMON UÇUCU YAĞI NE İÇİN KULLANILIR?

Evvahe Doğal Limon Uçucu Yağı harici ve dahili olarak kullanılabilir. Bir difüzör (hava yayıcı) yardımı ile püskürtüldüğünde ortamdan mikropların uzaklaştırılmasına yardımcı olur. Ayrıca ruh halini yükseltir ve stresten arındırır. Kırışıklık gidermek ve geniş gözenekleri kapatmak amacıyla da seyreltilerek kullanılabilir.

 

3. LİMON UÇUCU YAĞI NASIL KULLANILIR?

Evvahe Doğal Limon Uçucu Yağı, seyreltilerek uygulanmak istenen bölgeye ince bir tabaka halinde sürülerek masaj yapılır. Difüzörlerde aromaterapötik yağ olarak kullanılabilir. Böylece odada ferah ve temiz bir hava oluşmasını sağlar.  

 

4. UYARILAR

Beklenmeyen herhangi bir etki görüldüğünde eczacı ya da hekime başvurulmalıdır.
Ürünlerimiz doğal ve organik yağlarla formüle edilmiş olsa da, alerjik reaksiyon gelişebileceği unutulmamalıdır. Bu durumlarda kullanılan bölge bol su ile yıkanmalı ve ürünün kullanımı bırakılmalıdır.
Herhangi bir cilt bakım ürünü kullanmadan önce cilt alerji testi yapmanızı öneririz: Üründen 1 damla dirseğinizin iç kısmına uygulayınız ve alerjik reaksiyon olmadığını doğrulamak için 24 saat bekleyin.
Bu bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde tıbbi bilgi veya tıbbi tavsiye teşkil etmez.

 

PACKAGE INSERT (EN)

1. WHAT IS LEMON ESSENTIAL OIL?

2. WHAT IS LEMON ESSENTIAL OIL USED FOR?

3. HOW TO USE LEMON ESSENTIAL OIL?

4. WARNINGS

 

1. WHAT IS LEMON ESSENTIAL OIL?

Evvahe Doğal Lemon Essential Oil is an additive-free, 100% pure lemon oil obtained as a result of distillation of lemon peel of the genus Citrus limon by traditional methods.  

Content: 100% Lemon Essential Oil

2. WHAT IS LEMON ESSENTIAL OIL USED FOR?

Evvahe Doğal Lemon Essential Oil can be used internally and externally. When sprayedwith the help of a diffuser (air diffuser), it helps to remove microbes from theenvironment. It improves the mood and reduces stress. It can also be diluted to be usedto remove wrinkles and close big pores.

 

3. HOW TO USE LEMON ESSENTIAL OIL?

Apply a small diluted amount of Evvahe Doğal Lemon Essential Oil, to the desired areain a thin layer by massaging. It can be used as aroma-therapeutic oil in diffusers. Thus, it provides a fresh and clean air in the room.  

 

4. CAUTIONS

Consult a pharmacist or physician if any unexpected side effect occurs.
Even though our products are made with natural and organic oils, allergic reactions can occur.  In such cases, thoroughly wash the affected area with plenty of water and stop using the product.
Before using any skin care product, we recommend conducting a skin allergy test: Place one drop of the product on the inside of your elbow and wait 24 hours to see whether you have an allergic reaction.
This information is provided solely for informational purposes and does not constitute medical advice in any way.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.