x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
100.0 Ortalama Puan
 • 5
  10
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
10 Yorum

LAVANTA YAĞLI TER KOKUSU ÖNLEYİCİ

110,00 TL
110,00 TL

LAVANTA YAĞLI TER KOKUSU ÖNLEYİCİ DEOKREM PROSPEKTÜS

1. LAVANTA YAĞLI TER KOKUSU ÖNLEYİCİ DEOKREM NEDİR?

2. LAVANTA YAĞLI TER KOKUSU ÖNLEYİCİ DEOKREM NE İÇİN KULLANILIR?

3. LAVANTA YAĞLI TER KOKUSU ÖNLEYİCİ DEOKREM NASIL KULLANILIR?

4. UYARILAR

 

1. LAVANTA YAĞLI TER KOKUSU ÖNLEYİCİ DEOKREM NEDİR?

Evvahe Doğal Lavanta Yağlı Ter Kokusu Önleyici Deokrem, içeriğindeki çok çeşitli bitkisel kaynaklardan elde edilmiş olan tamamen doğal ve en kaliteli yağlardan size özel olarak formüle edilmiştir.  

 

İçindekiler:  Cocos nucifera oil (Hindistan cevizi yağı), Beeswax (Balmumu), Avenasativa starch (Mısır nişastası), Butyrospermum parkii Butter (Shea yağı), Sodiumbicarbonate (Sodyum karbonat), Lavandula officinalis flower oil (Lavanta yağı), Melaleuca alternifolia leaf oil (Çay ağacı yağı), D-lavantaene, Linalool, Citral.

 

2. LAVANTA YAĞLI TER KOKUSU ÖNLEYİCİ DEOKREM NE İÇİN KULLANILIR?

Evvahe Doğal Lavanta Yağlı Ter Kokusu Önleyici Deokrem, harici olarak kullanılır. Elinizdeki bu Lavanta Yağlı Ter Kokusu Önleyici Deokrem terleme esnasında oluşan kötü kokunun oluşmasını engeller. Sadece yaz mevsiminde değil dört mevsim kullanarak kötü koku oluşumunu önleyebilirsiniz.

Doğal içeriği ile size zarar vermeden hayat kalitenizi arttırır.

 

3. LAVANTA YAĞLI TER KOKUSU ÖNLEYİCİ DEOKREM NASIL KULLANILIR?

Evvahe Doğal Lavanta Yağlı Ter Kokusu Önleyici Deokrem, özellikle güne başlarken temizlenmiş koltuk altı bölgesine parmak ucuna aldığınız nohuttan küçük miktarda masaj yaparak yediriniz. Özellikle yaz mevsiminde her gün kullanılması önerilir.

 

4. UYARILAR

Beklenmeyen herhangi bir etki görüldüğünde eczacı ya da hekime başvurulmalıdır.
Ürünlerimiz doğal ve organik yağlarla formüle edilmiş olsa da, alerjik reaksiyon gelişebileceği unutulmamalıdır. Bu durumlarda kullanılan bölge bol su ile yıkanmalı ve ürünün kullanımı bırakılmalıdır.
Herhangi bir cilt bakım ürünü kullanmadan önce cilt alerji testi yapmanızı öneririz: Üründen 1 miktar dirseğinizin iç kısmına uygulayınız ve alerjik reaksiyon olmadığını doğrulamak için 24 saat bekleyin.
Bu bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde tıbbi bilgi veya tıbbi tavsiye teşkil etmez.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.