x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
0 Yorum

Saç Bakım Serumu (50 ml)

259,99 TL
259,99 TL

SAÇ BAKIM SERUMU PROSPEKTÜS

1. SAÇ BAKIM SERUMU NEDİR?

2. SAÇ BAKIM SERUMU NE İÇİN KULLANILIR?

3. SAÇ BAKIM SERUMU NASIL KULLANILIR?

4. UYARILAR

 

1. SAÇ BAKIM SERUMU NEDİR?

Evvahe Doğal Saç Bakım Serumu, içeriğindeki çok çeşitli bitkisel kaynaklardan elde edilmiş olan tamamen doğal ve en kaliteli yağlardan formülize edilmiştir.  

 

İçindekiler:  E Vitamini, Susam Yağı, Biberiye Yağı, Üzüm Çekirdeği Yağı, Sarımsak Yağı, Badem Yağı, Jojoba Yağı, Lavanta Yağı

 

2. SAÇ BAKIM SERUMU NE İÇİN KULLANILIR?

Evvahe Doğal Saç Bakım Serumu, harici olarak kullanılır. Elinizdeki bu saç bakım serumu kompleks yağlardan elde edilmiş olup saçı dipten köke kadar besleyerek sağlıklı bir görüntü kazanmasına yardım eder. Saçın nemlendirir, yumuşatır, daha canlı görünmesini sağlar ve uygulanacak olan ısıl işlemlere karşı saç direncini arttırır.

 

3. SAÇ BAKIM SERUMU NASIL KULLANILIR?

Evvahe Doğal Saç Bakım Serumu, saçlarınızın kökünden başlayarak uçlarına doğru sürünüz. Ayrıca saç diplerinize masaj yaparak iyice yediriniz. Serumu saçlarınızda en az 2 en fazla 24 saat bekletmeniz önerilir.

 

4. UYARILAR

Beklenmeyen herhangi bir etki görüldüğünde eczacı ya da hekime başvurulmalıdır.
Ürünlerimiz doğal ve organik yağlarla formüle edilmiş olsa da, alerjik reaksiyon gelişebileceği unutulmamalıdır. Bu durumlarda kullanılan bölge bol su ile yıkanmalı ve ürünün kullanımı bırakılmalıdır.
Herhangi bir cilt bakım ürünü kullanmadan önce cilt alerji testi yapmanızı öneririz: Üründen 1 damla dirseğinizin iç kısmına uygulayınız ve alerjik reaksiyon olmadığını doğrulamak için 24 saat bekleyin.
Bu bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde tıbbi bilgi veya tıbbi tavsiye teşkil etmez.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.