x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Sıvı Gıdalar

Sıvı gıda ürünleri, sağlıklı beslenmenin temel maddeleri arasındadır. Doğal yollardan üretilmiş ve buna paralel olarak tüketime kadar, sağlığa uygun bir şekilde hazırlanmış sıvı gıda ürünlerinin insan vücuduna olumlu etkileri tartışılmaz. Zengin çeşit ile doğal yaşam ürünlerini, siz değerli müşterileri ile buluşturma misyonu temelinde faaliyet gösteren evvahedogal.com ‘un sıvı gıda kategorisinde hidrolat, tahin pekmez, sirke çeşitleri, soslar-ekşiler alt kategori başlıkları olarak sıralanmıştır.
Hidrolatlar
Hidrolat, genel tanım itibarıyla; bitkilerin suda eriyen maddelerinin ve esansiyel yağlarının izlerini taşıyan, alakalı bitkinin uçucu yağ özelliklerine benzer nitelikler gösteren sulara hidrolat denmektedir. Karanfil suyu, biberiye suyu, kekik suyu gibi hidrolatları evvahedogal.com ‘da ilgili kategoride bulabilirsiniz.
Tahin-Pekmez
En sağlıklı ikililerden tahin-pekmez, çeşitleri ve binbir derde deva doğal içerikleri ile evvahedogal.com ‘da! Üzüm pekmezi, keçi boynuzu pekmezi, hurma ve dut pekmezi gibi oldukça lezzetli ve sağlıklı, adeta şifa deposu ürünleri evvahedogal.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Sirke Çeşitleri
İnsan sağlığına olumlu etkileri saymakla bitmeyecek olan sirkeler, antibakteriyel özellikleri ve antioksidan faaliyeti ile kan basıncını düşürmesi, tansiyonu dengelemesi, kötü kolesterolü düşürmesi ve daha birçok önemli özelliği bakımından her evde bulunan, her derde deva ürünlerin başında gelmektedir. Elma sirkesi, doğal alıç sirkesi, hurma ve gül sirkesi ile evvahedogal.com ‘da şifalı ürünleri keşfedebilirsiniz.
Soslar-ekşiler
Sos ve ekşi türlerini yemeklerimizde, salatalarımızda binbir farklı yöntem ve reçete ile kullanırız. Özellikle nar ekşisi, hemen her sofrada bulunan vazgeçilmez bir ekşi sos türüdür. evvahedogal.com ‘da keşfedeceğiniz doğal nar ekşisi ile sofralarınızı daha lezzetli ve sağlıklı alanlar haline getirebilirsiniz

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.