x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Bakım - Kozmetik
En Yeni
En Eski
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Rastgele
Puanına Göre

Öncelikle, kozmetik bakım, cildi temizlemek, nemlendirmek ve güzelleştirmek için kullanılan ürünleri kapsar. Bu ürünler arasında yüz temizleyicileri, tonikler, nemlendiriciler ve cilt bakım kremleri gibi ürünleri sıralayabiliriz.

Kozmetik ve bakım konusu için en önemli nokta, kişinin cildinin ihtiyacına göre doğru ürünleri seçebilmektir. Örneğin, kuru cildi olan bir kişi için daha yoğun nemlendiriciler tercih edebilir, öte yandan yağlı cildi olan kişiler hafif nemlendiriciler tercih edebilir. Ayrıca, cildin yaşına, cinsiyetine ve türüne göre de farklı ürünler kullanılabilir.

Ayrıca, cildinizi düzenli olarak temizlemek ve nemlendirmek sadece cildin görünümünü iyileştirmek ile kalmaz, aynı zamanda cildin sağlığını da korur. Bu nedenle, kozmetik bakım rutininizi düzenli olarak uygulamak önemlidir.

evvahedogal.com bakım-kozmetik kategorisinde kişisel bakım ve kozmetik faaliyetleri için; diş bakımı, cilt bakımı, bebek bakımı, serumlar, katı sabun, sıvı sabun, deodorant, kil-maske, bakım suyu, kişisel bakım ve kemik taraklar gibi alt kategoriler sıralanmıştır. Doğal ürünler arasından, ihtiyacınıza uygun olan ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.

Diş Bakımı

Cilt Bakımı

Bebek Bakımı

Serumlar

Katı Sabun

Sıvı Sabun

Doğal Deodorant

Kil-Maske

Bakım Suyu

Kişisel Bakım

Kemik Taraklar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.